כתר חרסינה -גשר

אנו משחזרים שיניים סדוקות או פגומות בכתרים או גשרים מחרסינה חזקים ועמידים לאורך זמן.

ציפוי Veneer חרסינה

ציפוי חרסינה הוא התהליך שמורחים על השיניים על מנת לזכות בתפקוד השיניים ולשפר את מראה השיניים עם איבוד חומר רב. אפשר לחשוה על זה כעל הגנה על השיניים על ישי הנחת כובע מעילהן.

מתי מישמים את גשר החרסינה?

ממלאים את הרווח באמצע ועושים גשרי שיניים באזורים בהם חסרות שיניים בתנאי שהשן לפני ואחרי השן החסרה נחתכת. כיום אנו מעדיפים למלא את החוסר הזה באמצעות שתלים . עם זאת במקרים בהם לא ניתן לבצע השתלה יישום גשר חרסינה הוא טיפול שאנו מעדיפים.

חיוך בריא

צור קשר

מהו ציפוי שיניים חרסינה ? וכיצד מיושם?

קבלת ציפוי מצריכה בדרך כלל שלושה ביקורים אצל רופא השיניים – אחת ליעוץ ושנייה להכנה ומדידה של השיניים . בו זמנית ניתן לציפוי שן אחת או יותר.

איבחון וטיפול מישור הטיפול

המטופל מסביר לרופא השיניים על התוצאה שהוא רוצה להשיג. רופא השיניים יבדוק את השיניים וידון בהליך ובחלק מהמגבלות בכדי לוודא שהציפוי מתאים. עשויים לצלם צילומי רנטגן ויתכן שיצלמו טביעות מהפה והשיניים.

הכנה

כדי להכין שן לציפוי על רופא השיניים צריך לחכך את משטח השן כמות שווה כמעט לעובי הציפוי שיש להוסיף למשטח השן. רופא השיניים יחליט אם להרדים את האזור לפני חיתוך האמייל בהתאם למצב השן. לאחר מכן רופא השיניים יעשה דגם או רושם של השן. דגם זה נשלח למעבדת שיניים .בדרך כלל לאחר שבוע ציפויי השיניים חוזרים מהמעבדה .ניתן להשתמש בציפוי שיניים זמני בתקופה זו.

הדבקה

רופא השיניים יניח את הציפוי על השן כדי לבחון את התאמתו וצבעו. יסיר שוב ושוב את הציפוי כדי להשיג את ההתאמה הנכונה לפני הדבקת הציפוי לצמיתות לשן אחת. ניתן להתאים את צבע הציפוי בעזרת הגוון של הדבק לשימוש. לאחר מכן השן תעבור ניקוי ליטוש ושפשוף . התחריט מחוספס כדי לאפשר פעולת מליטה חזקה. מלט מיוחד מוחל על על הציפוי ולאחר מכן מונח על השן. השלבים האחרונים כוללים הסרת דבק עודף בדיקת נגיסה וביצוע כל ההתאמות הנדרשות.

למה אנחנו?

צוות מומחים

יישומים מתוכננים ברמה מיומנת  עם פרספקטיבה מדעית

עיצוב אישי

על ידי שילוב של רפואה טכנולוגיה ואומנות ,האידאל שלנו הוא ליצור את החיוך הטבעי.

אמון ונגישות

אנו תומכים בחיוך שלך עם רופאי השניים שלנו 7 ימים בשבוע 24 שעות ביום.

אמון

יצרנו סביבה קלינית בה תוכלו להרגיש בנוח ובטוח עם היגיינה וסטריליזציה מקסימלית.

 

חיוך בריא

צור קשר

מהם היתרונות של ציפוי שיניים מחרסינה?

- הם מספקים מראה שיניים טבעי.

- חניכיים מחזיקות טוב חרסינה.

- ציפוי חרסינה עמידים בפני כתמים .

- ניתן לבחור צבע כדי לגרום לשיניים כהות להיראות לבנות י

בהצלחה

21 שנים

ניסיון

4000 +

לקוח מחייך

1000 +

מבצע מוצלח

חיוך בריא

צור קשר